آپدیت جدید شیائومی MIUI 12.5
آپدیت جدید شیائومی MIUI 12.5

آپدیت جدید شیائومی MIUI 12.5

شیائومی همزمان با رونمایی از چدیدترین گوشی خود یعنی MI11 ، شیائومی MIUI 12.5 را نیز معرفی کرد ، به روزرسانی بعدی پس از معرفی MIUI 12 در آوریل سال جاری خواهد بود. شیائومی می گوید MIUI 12.5 سریعتر و مقرون به صرفه است. در آپدیت جدید MIUI ، UI سیستم بازنویسی می شود ، بنابراین مصرف حافظه ۲۰٪ کاهش می یابد و میزان حافظه پس زمینه به طور متوسط ​​۳۵٪ کمتر می شود و مصرف برق برنامه سیستم نیز به طور متوسط ​​۲۵٪ کاهش می یابد.

حرکت الگوریتم حرکت MIUI AI ارتقا یافته و قدرت رندر ۲۰ برابر است. همچنین این طرح نوآورانه بصری پویایی را به ارمغان می آورد و کوه فوق العاده تصویر زمینه فوق العاده کاغذ دیواری از قله اصلی کوه سیگونیانگ در سیچوان ارائه می شود که به صورت ۲۴ ساعته تغییرات نور و سایه را در زمان واقعی ارائه می دهد. از دیگر مکان های Super Wallpaper Earth می توان به خلیج کشتی در یونان و کوه Blade’s Edge Mountain در ایتالیا اشاره کرد.

MIUI 12.5 همچنین با لرزش خوب بازخورد لمسی طبیعی را کامل می کند. این محافظت از حریم خصوصی را در کلیپ بورد ایجاد می کند که نشان می دهد کدام برنامه محتوای کلیپ بورد را می خواند و دسترسی ضبط دارد. MIUI 12.5 مکانیسم جعبه ماسه را فعال می کند و آلبوم ها را به طور مستقل جدا می کند. سایر ویژگی های حریم خصوصی شامل ، بهبود قابلیت های محافظت از حریم خصوصی مرورگر ، محافظت از حریم خصوصی فروشگاه App Xiaomi و موارد دیگر است.

همچنین این همکاری بین تلفن های همراه و لپ تاپ ها را ایجاد می کند تا بتوانید اعلان های تلفن همراه را در رایانه خود مشاهده کنید ، متن را در تلفن همراه خود کپی کنید و آن را مستقیماً در رایانه خود جای گذاری کنید ، تصاویر صفحه نمایش تلفن همراه خود را مستقیماً در رایانه باز کنید و صفحات وب را در تلفن همراه خود را در رایانه خود قرار دهید.

MIUI 12.5 صدای اعلان طبیعی را ایجاد می کند ، که با هنرمندان جهانی صدا ساخته شده است. این شامل چهار زیستگاه اصلی جنگل های بارانی آمریکای جنوبی ، استرالیا ، چمنزارهای آفریقای شرقی و دایره قطب شمال است. شیائومی می گوید ، بیش از ۱۲۰ صدا از موجودات جهانی وجود دارد که شما را با هم ترکیب می کند. این جلوه های صوتی سیستم جدید مشتق شده از عناصر طبیعی ، زمینه صوتی استریو فراگیر را اضافه می کند ، همه صداها برای بلندگوهای دوگانه طراحی شده اند.

MIUI 12.5 باید برای همه دستگاه هایی که MIUI 12 را اجرا می کنند در دسترس باشد ، اما ممکن است ویژگی ها متفاوت باشد. به روزرسانی بتا داخلی در حال حاضر در چین در حال اجرا است.

لیستی از دستگاه هایی که از ۲۸ دسامبر MIUI 12.5 بتا داخلی دریافت می کنند و بتا عمومی از اواسط ژانویه ۲۰۲۱ به صورت دسته ای دریافت می شود.

 

Mi 10 Ultra

Mi 10 Pro

Mi 10

Redmi Note 9

Redmi K30

Redmi K30 Pro

Redmi K30 Ultra

Redmi K30 5G

Redmi K30S Extreme Edition

Redmi K30i 5G

Mi 10 Lite

Redmi 10X

Redmi 10X Pro

Xiaomi CC9 Pro

Xiaomi CC9e

Mi 9 SE

Mi 9

Redmi K20

Redmi K20 Pro

Redmi Note 7

Redmi Note 7 Pro