اپل هفته آینده iOS 14.5 و iPadOS 14.5 را منتشر می کند
اپل هفته آینده iOS 14.5 و iPadOS 14.5 را منتشر می کند

اپل هفته آینده iOS 14.5 و iPadOS 14.5 را منتشر می کند

 

اپل ماه هاست که روی تکرار بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود کار می کند و تقریباً آماده است. ما در مورد iOS 14.5 برای آیفون ها و دستگاه های iPod touch و iPadOS 14.5 برای رایانه های لوحی شرکت که در حال گسترش است صحبت می کنیم

طبق گفته اپل ، انتظار برای iOS 14.5 و iPadOS 14.5 تقریباً به پایان رسیده است. به روزرسانی ها هفته آینده از طریق هوا پخش می شوند. در حال حاضر یک جدول زمانی کمتر مبهم وجود ندارد – یعنی یک تاریخ خاص – اما با ما در ارتباط باشید و هنگام افت این موارد به شما اطلاع خواهیم داد.

نسخه ۱۴.۵ سیستم عامل موبایل این شرکت از طریق افزودن یک برگه آیتم در برنامه Find My ، حداقل موردی است که لوازم جانبی AirTag تازه رونمایی شده برای کار با iPhone یا iPad شما حداقل خواهد بود و همچنین تکرار آن است برنامه پادکست های تازه طراحی شده.

به غیر از این ، اگر اپل واچ ، یک برنامه موسیقی به روز شده با حرکات کش رفتن و به اشتراک گذاری شعر ، پشتیبانی AirPlay 2 برای تمرینات تناسب اندام + ، Waze- ، همچنین می توانید قفل آیفون خود را با استفاده از Face ID در حالی که ماسک دارید استفاده کنید. مانند گزارش دادن ویژگی ها در نقشه های اپل ، پشتیبانی از کنترلرهای PS5 و Xbox Series X و شاید همچنین پشتیبانی از خانواده جدید Apple Card.

iOS 14.5 روی آیفون های بنفش جدیدی که امروز اعلام شده است و همچنین iPad Pro 11 و iPad Pro 12.9 از قبل نصب می شود.