حذف سری نوت سامسونگ

حذف سری نوت سامسونگ

شرکت سامسونگ قرار است تا در سال ۲۰۲۱ سری گلگسی نوت را حذف کند و گفته میشود که سامسونگ تمایل دارد تا بخش‌های جذاب در این گوشی را در سایر محصولات خود نیز به کار گیرد. این موضوع پیش از این نیز در شایعات گفته شده بود و از قرار معلوم هم گلکسی Fold 3 و هم گلکسی S21 Ultra از قلم SPen پشتیبانی خواهند کرد. مسلما اگر این قلم دیگر در انحصار سری نوت نباشد، نیاز چندانی به تولید این گوشی‌ها نخواهد بود چرا که سری S بسیار مشابه نوت خواهد شد. البته که سامسونگ هنوز عدم تولید گوشی‌های نوت را تایید نکرده است و باید منتظر برنامه‌های این شرکت ماند و دید که در نهایت سرنوشت این سری چگونه رقم خواهد خورد.

سامسونگ اشاره کرد که برای ماه ژانویه بسیار هیجان زده است و این موضوع احتمالا به معرفی سری گلکسی S21 در این ماه دارد. البته که هنوز این موضوع تایید نشده است اما  به طرفداران گفت که منتظر قابلیت‌های ویدیویی و عکاسی بسیار هوشمند در سال ۲۰۲۱ باشند.

همچنین سامسونگ به نظر می‌رسد که به سختی در حال کار روی قابلیت‌های هوش مصنوعی گوشی‌های جدید خود باشد و از طرفی نیز ، احتمالا شاهد بهبود‌های زیادی در زمینه‌ی فضای ذخیره سازی و عمر باتری در سری S21 باشیم