زمان انتشار MIUI12.5 نسخه جهانی مشخص شد
زمان انتشار MIUI12.5 نسخه جهانی مشخص شد

زمان انتشار MIUI12.5 نسخه جهانی مشخص شد

امروز یک روز بزرگ برای شیائومی بود ، این شرکت از Mi 11 برای بازارهای جهانی رونمایی کرد. هنگام راه اندازی چینی این گوشی در ماه دسامبر ، از MIUI 12.5 همراه با برنامه های بروزرسانی خاص چین رونمایی شد. به همین ترتیب ، امروز ما ایده ای راجع به انتظار عرضه MIUI 12.5 در بازارهای بین المللی داریم.

اولین دسته از دستگاه ها در آوریل یا مه به صورت جهانی  MIUI 12.5 را  دریافت می کنند.

این گوشی ها شامل

Mi 11

Mi 10T

Mi 10T Pro

Mi 10

Mi 10 Pro

هستند.

سپس از ماه ژوئن ، گوشی های زیر می پیوندند:

Mi 10 Lite 5G

Mi 10T Lite

Mi Note 10 Pro

Mi Note 10

Mi Note 10 Lite

Redmi Note 9T

Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9S

Redmi Note 9

Redmi Note 8 Pro

Redmi 9

بعد از آن در نیمه دوم سال تلفن های هوشمند بیشتری دنبال خواهند شد. اگرچه شماره گذاری به این معنی نیست ، اما این یک بروزرسانی خیلی کوچک نیست . ما فکر می کنیم که شیائومی ممکن است فعلاً عمداً خواسته باشد از ۱۳ جلوگیری کند.

MIUI 12.5 با اصلاح کامل UI سیستم همراه است که باعث کاهش مصرف پردازنده تا ۲۲٪ و مصرف برق تا ۱۵٪ کاهش می یابد. این عملکرد و گرافیک  “بدون اصطکاک” را فراهم می کند ، که بیشتر در حرکات صفحه قابل مشاهده است که باید نرم تر از همیشه باشد.

در تکرارهای قبلی MIUI ، حرکات و سایر کارها بر روی یک موضوع انجام می شد ، در نتیجه صف کارهایی که برای استفاده از CPU رقابت می کردند ، انجام می شود ، بنابراین اضافه بار ممکن است باعث تأخیر شود. در ۱۲.۵ ، حرکات موضوع اختصاصی خود را دارند و اطمینان حاصل می کنند هیچ کار دیگری با آنها تداخل نمی کند و پاسخ فوری را تضمین می کند.

MIUI 12.5 همچنین دارای بسیاری از برنامه های غیرقابل نصب سیستم نسبت به نسخه های قبلی است ، اکثریت قریب به اتفاق این برنامه ها اکنون می توانند حذف نصب شوند ، در حالی که تعداد کمی از برنامه های “حک شده در هسته سیستم” را می توان پنهان کرد.