لیست گوشی های دریافت MIUI 12.5 منتشر شد
لیست گوشی های دریافت MIUI 12.5 منتشر شد

لیست گوشی های دریافت MIUI 12.5 منتشر شد

 

شیائومی جدیدترین تکرار پوسته اندروید خود را با نام MIUI 12.5 در رویدادی در ماه دسامبر در چین اعلام کرد و از آن زمان برنامه های خود را برای گسترش آن به بازارهای جهانی به اشتراک گذاشته است.

با بازگشت به چین ، از اوایل ماه جاری به روزرسانی پایدار در Mi 11 واحد در حال انجام است و امروز خبر رسمی MIUI Weibo خبرهای خوب دیگری را به ارمغان آورده است.

گذشته از Mi 11 ، به روزرسانی MIUI 12.5 هم اکنون در Mi 11 Ultra ، Mi 11 Pro ، Mi 10 Ultra ، Mi 10 Pro ، Mi 10 و Mi 9 SE نیز ارائه می شود. برای همه این مدل ها ، کاربران در چین باید بتوانند پس از بررسی دستی از طریق تنظیمات ، به روزرسانی را دریافت کنند.

تاریخ رسمی این عرضه ۳۰ آوریل بود ، اما به نظر می رسد توسعه دهندگان Xiaomi توانسته اند همه چیز را قبل از این مهلت نهایی کنند و به روزرسانی را زودتر از آنچه پیش بینی شده است ارسال کنند.

اگر خارج از چین نیستید و نمی توانید منتظر بمانید تا MIUI 12.5 به تلفن شما ضربه بزند ، بیایید دوباره صحبت های شیائومی در مورد آن را تکرار کنیم. اولین مدل های جهانی برای دریافت نرم افزار جدید Mi 11 ، Mi 10T ، Mi 10T Pro ، Mi 10 و Mi 10 Pro خواهد بود. همه این موارد باید در ماه جاری یا در ماه مه در MIUI 12.5 باشد. سپس ، از ماه ژوئن ، مدل های دیگر به حزب جهانی می پیوندند.